Group 310

Kõik me otsime õnne.

Mis on Midagi Õnneks?

Midagi Õnneks on eneseabi ja -arengu raamatute e-pood, mille eesmärk on aidata inimestel õnne leida neis enestes. E-poest leiad valiku raamatuid, mis räägivad psühholoogiast, suhetest, investeerimisest, ettevõtlusest, ...
Siinsed raamatud sobivad nii olukorras, kus otsid võimalust oma rahaasjad kontrolli alla saada, kui ka siis, kui soovid hoopis oma suhtlusoskusi arendada.
Kuidas e-poe raamatute valik kujuneb?
E-poest leiad raamatuid erinevatest teemavaldkondadest. Valik on mitmekesine ja täieneb pidevalt. Arvestame ka lugeja soovidega – kui sa ei leia raamatut, mida vajad, siis võta ühendust.

Kuidas Midagi Õnneks alguse sai?

2021. aastal keset koroonapandeemiat jõudis minuni väga tugev soov aidata inimestel leida nende jõud iseenestes. See soov jäi mind saatma. Usun, et raamatutest saab ammutada tohutut elujõudu. Juba Piibel õpetab, et inimene ei ela ainult leivast, vaid räägib meile hinge- ja vaimutoidust.
Mäletan, kui ma 2003. aastal ostsin oma esimese eneseabi raamatu, milleks oli Jim Rohni „7 kava rikkuse ja õnne saavutamiseks“, siis valdas mind raamatupoe kassas häbitunne. Mul oli häbi, et olin elus jõudnud kohta, kus mulle tundus, et ma ei saa ise endaga hakkama.
Tänaseks olen mõistnud, et eneseareng on meie igapäevane väljakutse. Suur julgus on endale tunnistada, et saan olla veel parem ja veel suurem julgus on sel teel konkreetseid samme ette võtta.
Eneseabi ja enesearengu raamatud inspireerivad mind jätkuvalt ja annavad igapäevaselt jõudu ja  motivatsiooni eluga paremini toime tulla. Selle tulemusena sündiski eneseabi ja enesearengu raamatute e-pood Midagi Õnneks.
Usun, et õnn saab osaks neile, kes tahavad laiendada oma silmaringi ja rikastada oma kogemusi. Eneseabi- ja arengu raamatute lugemine on meeldiv enesega olemise aeg – kingitus iseendale!
Loodan, et leiad siit raamatu, mis aitab sind elus edasi!

Anne-Ly Oinus
Midagi Õnneks looja

Ostukorv